Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Wesoła. Współpracujemy prawie z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi obecnymi na polskim rynku oraz działamy na terenie Warszawy-Wesoła. Koniecznie niezbędna jest ci pomoc drogowa w okolicach dzielnicy Wesoła sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta  Warszawa.

Posiadamy doświadczenie w motoryzacyjne wypracowane przez lata, dlatego jesteśmy na tyle skuteczni w swoim fachu. Gdy awaria nie jest skomplikowana, może zostać usunięta od ręki, natomiast gdy jest trudniejsza do usunięcia, proponujemy zwykle jeden z naszych zaufanych serwisów.

W ramach twojego assistance mechanik o odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach może usunąć usterkę w aucie. Dzięki obecności na rynku przez długie lata nasza firma wypracowała szereg kontaktów do firm jakim można zaufać. W razie potrzeby wskażemy w profesjonalne miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną zdiagnozowane oraz rozwiązane najszybciej jak tylko to możliwe. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce określone przez ciebie.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Wesoła
I OKOLICACH